مدیریت بهینه پارکینگ های مشاع با استفاده از مانیار

هرگاه با مشکلات مربوط به مدیریت پارکینگ های مشاع مواجه می شویم، معمولاً به دنبال راه حل هایی هستیم که ساده باشند و به مدیریت موثر و بهینه پارکینگ های مشاع کمک کنند. با توجه به اینکه دسترسی به پارکینگ های مشاع در بسیاری از ساختمان ها محدود است، مدیریت این پارکینگ ها به یک چالش برای ساکنین و مدیران ساختمان تبدیل شده است.

 

با استفاده از سامانه مدیریت ساختمان مانیار، می توان به راحتی از مشکلات مربوط به پارکینگ های مشاع خلاص شد. این سامانه به عنوان یک حسابدار خبره، بدهی و بستانکاری هر واحد را به راحتی محاسبه کرده و با دسترسی های مجزا در اختیار ساکنین قرار می دهد. با استفاده از این سامانه، می توانید به راحت ترین شکل ممکن پارکینگ های مشاع را مدیریت کنید و به بهبود کیفیت زندگی ساکنین کمک کنید.

 

کنترل تردد ساکنین توسط مدیر ساختمان

تجهیزاتی مانند دستگاه پلاک خوان و کلید های دیجیتالی (دیجیتال کی) برای کنترل ورود و خروج ساکنین به مدیر ساختمان کمک می کند. با این حال، نحوه کنترل عبور و مرور ساکنین و بررسی آن برای مدیر ساختمان کمی دشوار به نظر می رسد. مانیار با قابلیت کنترل عبور و مرور به سراغ حل این دغدغه آمده است.

سیستم مدیریت ساختمان در این مورد همچون پل ارتباطی بین مدیر و تمام دستگاه ها عمل می کند. به عنوان مثال اگر یکی از ساکنان ساختمان شارژ ماهانه خود را به موقع پرداخت نکند، مدیر ساختمان از پنل اختصاصی خود کلیدهای دیجیتال ورود و خروج شخص مورد نظر را تا زمان پرداخت شارژ ساختمان غیر فعال کند. سپس به محض پرداخت شدن شارژ، دیجیتال کی را مجدداً برای شخص مورد نظر فعال کند.

 

مدیریت بهینه پارکینگ های مشاع با استفاده از مانیار

مدیریت ساختمان برای هر اندازه واحد

چه ساختمان شما چهار واحد باشد و چه 40 واحد؛ مدیریت آن همواره می تواند هر شخصی را با چالش های کوچک و بزرگ همراه کند.
در اینجا ابزاری برای راحتی بیشتر ساکنین و مدیر ساختمان طراحی شده تا هر چالش را از سر راه بردارد.
با استفاده از پنل سامانه مانیار، هزینه ها و درآمدهای مجموعه ثبت شده و با جزئیات برای تمام ساکنین نمایش داده می شود.

این سامانه همچنین امکان دسترسی به اطلاعات پارکینگ های مشاع و تعیین نوبت های پارکینگ را نیز فراهم می کند. با استفاده از سامانه مدیریت ساختمان مانیار، به راحت ترین شکل و سریع ترین زمان ممکن می توانید هر مجتمع و ساختمان را مدیریت کنید.

 

 

نتیجه گیری

استفاده از سامانه مدیریت ساختمان مانیار برای مدیریت پارکینگ های مشاع، به عنوان یک ابزار کارآمد و بهینه، به مدیران ساختمان کمک می کند تا مشکلات مربوط به پارکینگ های مشاع را به راحتی و با کیفیت بهبود بخشند.
با استفاده از این سامانه، می توانید به راحتی بدهی و بستانکاری هر واحد را محاسبه کنید و به ساکنین اطلاعاتی راجع به هزینه ها و درآمدهای مجموعه ارائه دهید.

همچنین، این سامانه به مدیران امکان دسترسی به اطلاعات پارکینگ های مشاع و تعیین نوبت های پارکینگ را نیز فراهم می کند.

در کل، استفاده از سامانه مدیریت ساختمان مانیار، به مدیران ساختمان کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن مدیریت پارکینگ های مشاع را انجام دهند و به کیفیت زندگی ساکنین کمک کنند.برچسب‌ها: