پشتیبانی سامانه

برای رفع نیازهای مشتریان وارائه خدمات گسترده درسراسر نقاط ایران و بدون نیاز به مراجعه حضوری کارشناسان سرویس eSupport درخدمت مشتریان قرار گرفته است. این سرویس از طریق بستر اینترنت و با استفاده از ManyarSupport.exe انجام میگردد. کافی است برنامه مذکور توسط مشتری دانلود واجراشود. ازدیگر ویژگی های این روش برخورداری از تیم فنی مستقر درمحل شرکت میباشد که میتوانند به بهبود کیفیت خدمات کمک و در کمترین زمان ممکن مشکل شما عزیزان را بر طرف نمایند.

راهنمای استفاده از ManyarSupport.exe جهت پشتیبانی ازراه دور

نکته:لازم به ذکر است که فقط بر روی سیستم مورد نظر نیاز به داشتن اینترنت میباشد و پشتیبان از طریق اتصال به آن سیستم و با راهنمایی پشتیبان گیرنده میتواند بر روی سیستمهای دیگر Remote شود. البته بهتر آنست که برای سهولت کار بر روی سیستمی که نیاز به پشتیبانی دارد Remote داده شود.

جهت برقراری ارتباط با پشتیبان لازم است طبق هماهنگی قبلی بر روی Manyar Support دوبار کلیک نموده و منتظر باشید که پشتیبان درخواست شما را تایید نماید.
توجه داشته باشید برای استفاده از این سیستم می بایست پورت ١٠٠١ تا ١٠٠٤ بر روی سیستم مربوطه باز باشد.

دانلود نرم افزار ManyarSupport.exe

جهت استفاده از خدمات پشتیبانی، نرم افزار ManyarSupport.exe را دانلود کرده و در صورت نیاز برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان خدمات پس از فروش ارتباط برقرار کنید.